SzybkieRandkiOnline
Web | Mobile | UI/UX
INFORMACJE OGÓLNE


Relizacja portalu społecznościowego nowego typu. Jest to pierwsze przedsięwzięcie w Polsce, które łączy ludzi na nowej płaszczyźnie.

Ideą jest odwzorowanie spotkań w systemie szybkich randek. Każdy z użytkowników, ma jedynie 5 minut, aby zapoznać się z użytkownikiem po drugiej stronie kamerki internetowej. Innowacyjność przedsięwzięcia, wymagała porzucenia części znanych rozwiązań, które w tym przypadku nie sprawdziłyby się.
ZAKRES REALIZACJI

Najważniejszym elementem projektu była funkcjonalność. Rozwiązania sprawdzające się przy projektowaniu portali informacyjnych czy rozrywkowych zostały odrzucone. Grupa docelowa wahała się od 20 do 55 lat, przez co intuicyjność obsługi grałą główną rolę. Zostosowano skrajny minimalizm, jednak dzięki temu powstało idealne logo, oraz UI, spełniające oczekiwania każdego przekroju grupy.
WYZWANIE

Projektowanie pionierskich rozwiązań nigdy nie jest łatwe, mimo to wypracowany został interfejs łączący doskonałą funkcjonalność z designem odpowiednim dla przedsięwizięcia. Każdy z użytkowników oczekuje czegoś innego, dopasowanego do siebie, ich preferencje nie są określone branżowo, dlatego minimalistyczny kierunek był najbardziej odpowiedni.

Innowacyjne rozwiązania nie są przeszkodą, to atut!