Lokalny.info
Branging| Web | UI/UX
INFORMACJE OGÓLNE


Lokalny.info, to nowego rodzaju portal informacyjny. Każde województwo, powiat, gmina i dzielnica mają swojego lokalnego dziennikarza, który najlepiej zna środowisko regionu, dzięki czemu jego społeczność ma dostęp do najbardziej rzetelnych informacji z miejsca, w którym żyje.

Innowacyjny system, nawigacja mapą i setki tysięcy wyświetleń, to tylko kilka "za" przemawiających na korzyść serwisu lokalny.info.

ZOBACZ ANIMACJĘ
ZAKRES REALIZACJI

Realizacja projektu portalu tak dużego, wymagała sporego doświadczenia w projektowaniu web, a także UI/UX. Było to przedsięwzięcie na szeroką ogólnopolską skalę. 300 map SVG, dziesiątki widoków podstron, managerów reklam i interfejsu, legitymacje prasowe, artykuły i wiele innych stanowiło ogromne wyzwanie. Projektowanie zajęło nieco ponad miesiąc, a serwis jest rozwijany po dziś dzień.
WYZWANIE

Stworzenie marki tak dużej od podstaw to bardzo szeroki zakres projektu. Liczyły się nie tylko widoki stron i artykułów, ale system zarządzania reklamą, panel użytkownika czy poligrafia dla dziennikarzy. Nie było łatwo, a serwis jest rozwijany do dnia dzisiejszego, jednak całość tworzy bardzo dobry przykład nowoczesnego serwisu informacyjnego.

Wyzwania to specjalność firmy, masz pomysł? Pisz śmiało!